METİN OK VE OZAN ONUR’DAN “ANKET” AÇIKLAMASI

11 Aralık 2018 Salı, 16:50

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın geçtiğimiz hafta sonu Çamlık Çafe’de düzenlemiş olduğu basın toplantısında, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bandırma’da yaptığı ankette 1’inci çıktığına yönelik açıklamaları aday adayları arasında tartışma konusu oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Metin Ok “CHP Genel Merkezi’nin ilçe genelinde yapmış olduğu bir anketin sonuçlarını sadece bir aday adayı ile paylaşması doğru değildir. Bu anket sonuçlarından diğer aday adaylarının bilgisi yoktur. Kaldı ki Genel Merkezi’n adaylık sürecini sağlıklı bir şekilde sürdürmek adına sonuçları aday adaylarıyla paylaşacağını da düşünmüyorum. Açıklamalar algı ve manipülasyona yöneliktir” dedi.

-Algı ve manipülasyona yönelik

Cumhuriyet Halk Partisi’nin diğer Belediye Başkan Aday Adaylarından olan Ozan Onur’da gazetecilere yaptığı açıklamada, “Anket partimizin aday belirme sürecinde belirlediği yöntemlerden bir tanesidir. Sürecin sonuna geldiğimiz şu günlerde bu tür açıklamaların algı ve manipülasyona yönelik olduğunu düşünüyorum. Adayların parti tabanını yönlendirmeye yönelik bu tür açıklamalar CHP’de kutuplaşmalara neden olmaktadır. Aday adayı olan arkadaşlarımız sosyal medya üzerinden sürece yönelik bir takım açıklamalarda bulunurken biraz daha dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum. Bunun aksi yönünde yapılacak davranış ve söylemler partimizin kimliğine zarar verecektir” şeklinde konuştu.

İlkhaber

Bir önceki yazımız olan İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ VE İLÇE JANDARMA KOMUTANI KULÜBE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x