Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Meteoroloji Az Önce Uyardı : Bandırma’da Soğuk Bir Hafta Bizleri Bekliyor!

Meteoroloji’nin Bandırma için hazırladığı yeni raporda haftalık uyarılarda değişiklikler yaşanırken soğuk hava ve yağışla ilgili gün verilerek peş peşe ikazlar yapıldı. İşte detaylar…

Meteoroloji’nin Bandırma için hazırladığı yeni

Haftanın ikinci iş gününe 0 derecelik soğuk bir havayla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte soğuk hava sürerken termometreler 1 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor.

Öğle saatleri sonrası 8 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 5 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 4 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de az bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 3 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTA İÇİN YENİ UYARILAR GELDİ

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre tüm hafta etkili olması beklenen soğuk havayla birlikte gün verilerek yağış uyarısı geldi.

Haftanın üçüncü iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde termometreler 0 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sıcaklıklarda sabah saatlerinde 0 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 9 derece seviyelerinde seyrediyor.

Yeni haftanın son gününde ise (CUMA) termometreler sabah saatlerinde sıcaklık 1 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sıcaklık sabah saatlerinde 2 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle beraber termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülecek.

nev bandırma