Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

MEMURLARIN YÜZÜ GÜLÜYOR

08 Şubat 2018 Perşembe, 09:56

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve BASKİ’de çalışan memurlar ve sözleşmeli personellerin maaşlarına yüzde 5,69 oranında Sosyal Denge Zammı getiren protokol Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve BEM-BİR SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay arasında imzalandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı iştiraki olan BASKİ’de çalışan memurların yüzü gülüyor. BEM-BİR SEN ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan toplu sözleşme ile her iki kurumda çalışan memur ve sözleşmeli personelin maaşlarına yüzde 5,69 oranında Sosyal Denge Zammı yapıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, BASKİ Genel Müdürü Talat Özen ve BEM-BİR SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay arasında imzalanan toplu sözleşmede tarafların hepsinin mutlu olması dikkatlerden kaçmadı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, protokol töreninde yaptığı konuşmada, yapılan zammın memurların ve sözleşmeli personelin analarının ak sütü gibi helal olduğunu vurgularken; “Konunun muhatabı olan gerek biz ve gerekse sendika da yapılan zam oranından memnun. Biz Belediye olarak personelimizin mutlu olmasını istiyoruz. Önce personelimiz mutlu olacak ki, hizmet ettikleri insanları mutlu edebilsinler. Bu nedenle BEM-BİR SEN Genel Başkanı Sayın Mürsel Turbay ve ekibine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANVİT’TE OCAK AYININ EN İYİ BASKETİ TONY TAYLOR’IN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri