Bandırma Reklam Ajansı

MEHMET DOĞAN: 4 KIRSAL MAHALLEMİZ TEMİZ İÇME SUYUNA KAVUŞUYOR

21 Ekim 2020 Çarşamba, 09:40
mehmet dogan 4 kirsal mahallemiz temiz icme suyuna kavusuyor bandirma.com.tr
google news takip et mobil
Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu üyeleri Doğruca Mahallesinde yapılan 16 Km’lik Temiz İçme suyu hattı projesi çalışmalarını Doğruca Mahallesi Muhtarı Adem Taştekin ile birlikte yerinde inceleyerek bilgi aldı.
Mehmet Doğan: “Daha önceleri bu 4 Kırsal mahallemizdeki suyun kalitesi oldukça düşüktü. Halkımız bu suyu yemek yapımında bile kullanamıyordu. Muhtarımızın talepleri ile DSİ ve BASKİ Müdürlükleriyle yaptığımız görüşmelerde bu Mahallelerimize içme suyu hattımızın bir an önce tamamlanması gerektiğini anlattık. Girişimlerimiz neticesinde başlanan projemizde Allah’ın izni ile son aşamaya geldik. Projemizin tamamlanmasının ardından bir kaç gün içerisinde Doğruca, Ömerli, Yeni Sığırcı, Akçapınar Mahallelerimiz temiz ve kaliteli içme suyuyla buluşacaklar. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun.”
Doğruca Mahallesi Muhtarı Adem Taştekin; “İçme suyu projemizin son aşamasına geldik. İnşallah bir kaç gün içinde Doğruca, Ömerli, Yeni Sığırcı, Akçapınar mahallelerde temiz, kaliteli su olacak ve gönül rahatlığıyla içebilecekler. Gerçekten bu zamana kadar içtiğimiz sudan çay bile yapamıyorduk. Bu projemizin tamamlanması ile birlikte çok kaliteli ve temiz bir su mahallelerimiz ile buluşacak. Bu konuyla ilgili bize yardımcı olan Bandırma İlçe Başkanımız Mehmet Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a bizi ve mahallelerimizi hasretle beklediğimiz suyla kavuşturduğu için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x