Medeniyet Derneği Açıldı

24 Aralık 2019 Salı, 09:35
google news takip et mobil

Kültür ve Turizm Bakanı Ahmet Misbah Demircan Medeniyet Derneğinin Balıkesir şubesinin açılışı için geldiği Balıkesir’de bir dizi ziyaret ve temasta bulundu.

Tüm Türkiye’de çalışmalarını sürdüren Medeniyet derneğinin Balıkesir Şubesi açıldı. Açılışta Kültür ve Turizm Bakanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve dernek temsilcileri ile ziyaretçiler yer aldı.

Dernek açılışından sonra bir dizi temasta bulunan Bakan Yardımcısı Demircan ilk olarak Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Sonrasında Büyükşehir Belediyesine bir ziyaret düzenleyen Demircan’ı, burada Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ağırladı. Ardından Demircan, AK Parti İl Başkanlığına geçerek burada İl Başkanı Ekrem Başaran ile görüştü.

“Kadın Kolları Teşkilatın Omurgası”

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı ziyaretinde, İl Başkanı Ekrem Başaran’dan teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, teşkilat çalışmalarından kadın kollarının önemine değinerek, “Kadın kollarının gayret ve samimiyetleri olmadan teşkilatçılık yürüyemez. 15 yıllık siyasi hayatım boyunca hep kadın kollarına önem verdiğini, okullarda bulunduğunu okul aile birliklerine önem verdiğini” söyledi.

Bir önceki yazımız olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x