Masif Parke

24 Mart 2020 Salı, 14:44
google news takip et mobil

İç mekânlarda kullanılan masif parke, birbirine geçmeli ahşap malzemeden oluşmaktadır.

Yer döşemesi olarak masif parkede basınca dayanıklı ağaç çeşitleri kullanılmaktadır. Lüks ve şık mekânlarda göze hitap eden görüntüsüyle beğeni toplamaktadır. Uzun ömürlüdür. Ses ve ısı izolasyonu sağlamaktadır. Uygun bakım yapıldığında uzun yıllar bozulmadan kalır. Temizlenmesi kolaydır. El gücüyle döşendiği için değeri daha artmaktadır.

Alerjik rahatsızlıklarda zarar vermemektedir. Doğal bir malzeme olduğu için çocuklarında gönül rahatlığıyla oynatılacağı uygunlukta bir zemindir. Ahşabın değeri son zamanlarda çok iyi anlaşılmıştır. İç mekânlarda sağlıklı bir ortam sağlamaktadır. Belli zamanlarda bakımı sağlandığında yıllarca göz kamaştırıcı ışıltıda kullanılmaktadır.

Masif Parke Kullanım Alanları

 En çok evlerde tercih edilen masif parke, işyerleri ve kapalı spor salonlarında da kullanılmaktadır. Yer döşemesi olarak seçkin bir malzemedir. Kullanıldığı alana sıcak ve kaliteli bir görünüm vermektedir. Sağlam özellikleri ile bilinen meşe ve kayın ağaçlarından üretilmektedir. Özel siparişlerle istenilen ebatlarda üretilmektedir. Sağlam oluşu sayesinde işyerlerinde ve spor salonlarında gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Sağlıklı, şık ve kullanışlıdır. https://salkimorman.com.tr/masif-parke.htm sayfasında masif parkeleri inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x