Bandırma Reklam Ajansı

Mama Önlüğü

20 Aralık 2019 Cuma, 16:16
google news takip et mobil

Eskiden bebeği olacak anneler aylar öncesinden bebek için hazırlıklara başlarmış. Minik mendiller, önlükler patikler hazırlanırmış. Günümüzde elde yapılan birçok bebek ürünü hazır olarak satılmaktadır. Bu hazır olarak annelerin ve bebeklerin hizmetine sunulmuş olan ürünlerden biri de mama önlüğü olarak bilinmektedir. Mama önlükleri bebek yemek yerken kıyafetlerinin kirlenmemesi için önüne takılmaktadır. Böylece bebek mamasını yerken kıyafetleri kirlenmemektedir. Mama önlüklerinin temizliğinin biraz zor olması sebebiyle bu konuda da bir yenilik yapılmış ve silikon mama önlüğü tasarlanmıştır.

Mama Önlüğü Modelleri

Bebekler için kullanılan ürünlerde bebeğe zarar verecek maddelerin kullanılmaması önemlidir. Mama önlüğü de bu ürünlerden biridir. Bebek yemek yerken bu önlük sayesinde yemekler yere ve bebeğin üzerine dökülmez. Ayarıca önlüğün üzerindeki cep kısmı dökülen yemeklerin cebin içinde kalmasını sağlamaktadır.

Silikon Mama Önlükleri

Silikon pek çok üründe sağlıklı olması sebebiyle kullanılmaktadır. Mama önlüğü olarak silikon kullanımı da söz konusudur. Bebeklerin tenine zarar vermeyecek özelliklere sahip olan silikon mama önlüklerini https://www.kraftbaby.com/yeni-silikon-mama-onlugu sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x