Longines Saat Şıklığından Yararlanın

28 Şubat 2020 Cuma, 11:58

Ürünlerinde en hızlı tükenmeleri yaşayan ve en çok beğenilen modeller arasında yer alan Longines saat modelleri ile artık sizler de garantisi olan ve kalitesinden asla taviz vermeyen bir saate sahip olabilirsiniz. Sol bileğinizde takacağınız ve tüm kombinlerinizle uyum sağlayacak olan bu saat modellerinde hem erkek müşteriler için hem de kadın müşteriler için alternatif modeller mevcuttur.

Longines Saat Modelleri

Kasa materyalleri özenle seçilen ve çeşitli renk tasarımlarına sahip ola Longines saat modellerinin bazılarında alarm özelliği de mevcuttur. Kordon materyallerinde ise çelikten silikona varana kadar pek çok çeşidi sizlere sunmaya devam ediyorlar. Kullanımı kronometreli olan takvimli olan farklı modeller de hız kesmeden ve ara vermeden sizlerin karşısına çıkarılıyor.

Longines Saat Mekanizmaları

Suya dayanıklı, cam materyalleri safirden tercih edilen ve ekran tipi olarak manuel, analog ya da dijital olarak çeşitli şekillerde yer verilen Longines saat modelleri, pil ile çalışma özelliğine sahiptir. Bu özelliklere sahip tüm saat modellerine ve markanın modellerine
https://www.samilsaat.com/longines-
adresinden erişebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x