Lohusa Korsesi Modelleri | Bandirma.com.tr

30 Kasım 2023 - 07:37

Lohusa Korsesi Modelleri

Lohusa Korsesi Modelleri
Son Güncelleme :

16 Aralık 2020 - 14:39

362
google haberler

Doğum sonrasında anne adaylarının ihtiyaç duyduğu birçok ürün mevcuttur. Bu ürünler içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi de lohusa korsesi modelleridir. Doğum sonrası korse modelleri olarak da adlandırılan bu korseler, fazla doğum kilolarından kurtulana kadar kullanılan korse modelleridir. Karın bölgesine özel olarak ve basen bölgesine özel olarak kullanılan çeşitleri mevcuttur.

Lohusa Korsesi Fiyatları

Lohusalık döneminde kullanılması uygun olan ürünlerden biri olan lohusa korsesi fiyatları da bütçenizi aşmadan kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tüm lohusalık dönemi boyunca karın bölgesinde ve basen bölgesinde biriken yağları kapatmanız için uygun olan korse modelleridir. Bedenlere göre ayrılmakta olan bu korselerin en küçük bedenden en büyük bedene kadar olanları mevcuttur.

Renkli Lohusa Korsesi Modelleri

Daha çok klasik olarak beyaz ve siyah renklerden oluşan lohusa korsesi modellerinde diğer tüm renk tonlarını da görebilirsiniz. Bedeninize, zevkinize ve bütçenize en uygun korse modellerini temin etmek için https://www.lohusasepeti.com/lohusa-korseler adresine tıklayabilirsiniz. Burada anneler ve bebekler için zorlu dönemleri kolaylaştıran ürünler yer alıyor.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x