Bandırma Reklam Ajansı

Leke Kremi

27 Temmuz 2020 Pazartesi, 16:06
8697916005032
google news takip et mobil

Cildimizde olan renk değişimi rahatsızlık verici bir durumdur ve lekelenme ciltte bulunan ve cilde rengini veren melanin maddesinin çok fazla olması, azalması ya da hiç olmaması, güneş ışınlarına fazla maruz kalma ya da yaş ilerlemesi sonucu oluşur. Bazen de karaciğer rahatsızlıkları, hamilelik sonucu ya da bazı ilaçların yan etkileri sonucu cilt lekelenmeleri oluşur. Doğru leke kremi seçimi ile düzenli olarak ürünü kullanırsak iyi sonuçlar alınabilir.

Ciltte Leke İçin Kremler

Leke kremi kullanırken cildimizi temizleyicilerle mutlaka arındırmalıyız. Yani günlük yapılan cilt bakımı aksamamalıdır. Temizledikten sonra leke kremi uygulanabilir. Ayrıca güneş koruyucu ve nemlendiricilerle kullanımı etkisini çoğaltacaktır. Düzenli kullanımı çok önemlidir, zamanla lekelerin azalmasını sağlar. Leke kremi ciltteki renk verici madde olan melanin maddesinin azalıp çoğalmasını dengeleyerek koyu lekeleri azaltır. Yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Sabah ve akşam olmak üzere leke kremini günde iki kez kullanılabilmektedir. Güneş, doğum, yaşa bağlı lekelenmelerde etkilidir. Leke kremi tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Göz ve çevresine sürülmemelidir. Ciltte lekelenme ile ilgili kremlere https://www.dermokilshop.com/leke-kremi sayfasından ulaşabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x