Lansinoh Ürünleri

17 Ocak 2019 Perşembe, 14:50
google news takip et mobil

Anne olmak her zaman her kadının en büyük hayalidir. Anne olmak elbette hayalleri süslediği gibi gerçekleştiği andan itibaren de hayatı süslemeye devam eder. Ancak ilk doğum yapıldığı andan itibaren, annelerin emzirme dönemi başlar. İlk kez bebek emzirmeye başlayan annelerin bazı göğüs problemleri de baş gösterebilir. Lansinoh, bu alanda bilinen en iyi markalardan biri olarak annelerin, göğüs problemlerini en aza indirmek için ürünlerini sunmaya devam ediyor. Hem hamilelik dönemindeki zorlukları en aza indirmek hem de emzirme dönemindeki zorlukları en aza indirmek için ürünlerini sunan bu marka sayesinde, sizler de çok rahat bir hamilelik ve emzirme dönemi geçirmeye hazır olabilirsiniz.

Lansinoh Ürünleri Nelerdir?

Lansinoh ürünleri daha çok anne adaylarına ve annelere hitap eden ürünlerdir. Doğumdan sonra başlayan emzirme döneminde, annelerin göğüs uçlarında çatlamalar, morarmalar, yaralar ve dinmek bilmeyen acılar meydana gelebilir. Bu acıları en aza indirmek için, marka sizlere göğüs ucu kremi sunuyor. İçeriği tamamen doğal olan meme ucu kremi sayesinde, göğüs uçları yumuşuyor, nemleniyor ve bebeklere asla zarar vermiyor. Bebeklerin emmediği saatlerde ise, göğüsten beklenmedik anlarda süt gelerek iç çamaşırında lekelere yol açabilir. Bunu önlemek amacıyla ise göğüs pedlerini sizlere sunar. Çamaşır içerisine yerleştirilen bu pedler hem sütü emer hem de göğüs uçlarını darbelere karşı korur.

Lansinoh Ödüllü Ürünler ile Anneleri Memnun Ediyor

Ödüllü ürünlere sahip olan Lansinoh markası, bu alanda uzman bir marka olmaya ve anneleri de memnun etmeye devam ediyor. Aynı zamanda bebeğinizden uzakta kalmanız gereken zamanlarda da, bebeğinize yine anne sütü verilmesi için, tamamen sağlıklı göğüs pompalarını sizlerle buluşturuyor. Annelik serüveniniz boyunca, kaliteli ürünleri ile sizlerle birlikte olan bu marka aynı zamanda bebekleriniz için de tamamen sağlıklı şekilde üretilen biberon ve emzikleri sizlere sunmaya devam ediyor.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x