Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Kuruyemişte Su-Kal Dönemi Başladı

12 Mayıs 2014 Pazartesi, 21:26

Bandırma’da sıhhi tesisat ekipmanları ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bandırma Su-kal, Ordu Caddesi üzerinde açılışını yaptığı yeni mağazası ile kuruyemiş sektörüne adımını attı.

“Buradan her şey çıtırında” sloganıyla açılışını Bandırma Müftüsü Cahit Çetin ve MYO Müdürü Osman Çenet’in yaptığı Sukal Kuruyemiş hizmete girdi. Murat Çoban’ın işletmeciliğini yaptığı ve kuruyemiş sektöründe yeni bir marka ile Bandırmalıların hizmetine giren Sukal Kuruyemiş’in açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesinde kesilen kurbanın ardından Müftü Cahit Çetin’in okuduğu dua sonrası iş yerinin kurdelası kesildi. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ise açılışa gecikmeli olarak katıldı. Açılışta konuklara kuru pasta ve meyve suyu ikramı yapıldı. Su-kal Kuruyemiş İşletmecisi Murat Çoban, “Su-kal kuruyemiş markası olarak girdiğimiz kuruyemiş sektöründe her daim sıcak ve taze kuruyemiş çeşitlerimizin yanısıra, mağazamızda içecek ve yiyecek çeşitleri ile, zeytinyağı, kestane şekeri, yeşil kahve ürünlerimiz de bulunmaktadır” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr