Son Dakika
26 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

Kuru Şampuan Nedir, Nasıl Kullanılır?

30 Ekim 2019 Çarşamba, 20:11

Çevresel etkenler, stres, sağlıksız beslenme genetik faktörler gibi birçok nedenden dolayı yağlanan saçları her gün yıkamak zorunda kalırız. Fakat saçları her gün yıkamak saçların daha da hızlı yağlanmasına sebep olur. Bunun yerine size harika bir önerimiz var! Kuru şampuan kullanarak saçlarınızı her gün yıkama derdinden kurtarabilir, istediğiniz şekli verebilirsiniz. Peki kuru şampuan nedir? Nasıl kullanılır? Gelin birlikte göz atalım…

Kuru Şampuan Nedir?

Kuru şampuan saç diplerindeki yağlı görünümünü azaltarak, nem oranını dengelemeye yardımcı olur. Hem saçlarında yağlanma problemi yaşayanlar hem de yoğun iş hayatı içinde saçlarına vakit ayıramayanlar için kurtarıcı bir saç bakım ürünüdür. Tüm çeşitlerini  https://www.dermokozmetika.com.tr/kuru-sampuan linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

Saç bakımında pratik çözümler sunan Urban Care markası saçları çabuk yağlananlar ve saç bakımında pratik çözüm arayanlar için farklı koku çeşitlerine sahip kuru şampuanları geliştirdi. Bu şampuanlardan; Bloom Baby Bloom çiçeksi, Go Nuts With Coconut hindistan cevizi , İt’s So High ise fresh koku severlerin tercih ettiği ürünlerdendir. Bu şampuanları kullanarak yaklaşık 1 dakika içerisinde suya gerek kalmadan saçlarınızı temizlenmiş hissedecek ve içeriğinde bulunan özel elementler sayesinde saçlarınız hacimli görünüme kavuşacak.

Her Urban Care şampuan çeşitlerinde olduğu gibi kuru şampuanlarında içerisinde bitkisel keratin ve Ultraviyole (UV) filtresi bulunmaktadır. Bu sayede saçlarınızı çevresel faktörlere karşı 7/24 korur. Urban Care kullananlar tarafından da sıkça tercih edilen saç bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Pudralı yapıya sahip olan bu şampuanlar, saç derisinde üretilen yağı emer ve saçlarınızı yağlı görünümden kurtarır. Genelde sprey şeklinde olan şampuanları kullanırken;

  • 15 cm uzaklıktan saçınıza püskürtün.
  • Püskürtüldükten sonra tarak yardımıyla saç diplerine yedirin.
  • Pudralı yapıya sahip olduğu için beyaz bir görüntü oluşmaması adına saçlarınızı tarayın.

Şampuanı kullandıktan sonraki ilk duşta saç dipleri iyice temizlenmelidir. Aksi takdirde biriken kuru şampuanlar kepeklenmelere neden olabilir.

Kuru şampuanların yanı sıra canlılığını ve parlaklığını yitirmiş saçların onarılmasını sağlayan Urban Care Shake N Repair serisi de kullanımı kolay saç bakım ürünleri arasında yer alır. Saçlarına şekil verirken sertleşmesini istemeyenlerin favorisi olan bu ürün içerisinde bulunan süt proteinleri ile saçları hem şekillendirir hem de saçların onarılmasına yardımcı olur. Günlük olarak da kullanımı oldukça pratiktir. Üründen bir miktar avcunuza alarak yıkanmış veya nemli saçlarınıza eşit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Eğer sizde saçlarınızı güçlendirmek, onarmak veya şekillendirmek istiyorsanız tüm saç bakım ürünlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz!

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x