Krep Kumaş Şal Örnekleri | Bandirma.com.tr

8 Aralık 2023 - 20:12

Krep Kumaş Şal Örnekleri

Krep Kumaş Şal Örnekleri
Son Güncelleme :

11 Ocak 2021 - 18:07

1.221
google haberler

Tesettürlü kadınların kombin oluştururken en fazla dikkat ettiği eşarp/şalın kumaşı ve rengidir. Mevsime ve rahatlığa göre bir çok seçenek arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Son dönemlerin göz bebeği haline gelen krep şal kumaşı hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

bandirma.com.tr 8

Krep Şal Kumaşının Özellikleri Nelerdir?

Şal kumaşının bir çok çeşidi bulunmaktadır. Krep şallar ise şal modelleri arasından en çok öne çıkanlar arasında diyebiliriz. Krep şalları özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilmesi gerektiğini belirtmeliyiz.

Genellikle yün, ipek ve viskozdan üretilen krep kumaş şalların en güzel özelliklerinden biri de vücuda yapışıp kalmamasıdır. Bu sebeple özellikle yaz ayları için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dökümlü, salaş tarzı olanların rahatlıkla krep kumaşı tercih edebileceğini söylemeliyiz. Nişan, düğün, özel günlerde rahat kullanıma sahip kumaş isterseniz sizler için biçilmiş kaftan olacaktır.

Ütü istememesi sebebiyle de gün içinde klasik, şık kombinlerinizle uyum sağlar nitelikte olacaktır. Hızlı bir şekilde evden çıkarken krep şal tercihiyle gün boyu rahat edebilirsiniz.

Krep kumaş türü şifon kumaş ile benzerlik gösterse de birbirinden ayrıldığı noktalar bulunmaktadır. İkisinin de benzerliği diğer kumaş türlerine göre bir tık daha fazla kayma yapabilmektedir. Yine bu durumun da kumaşın kalitesiyle orantılı olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Krep Kumaş Yıkama Önerisi

Krep kumaşın hassas bir yapısı olması sebebiyle daha çok elde yıkama ve kuru temizlemeyi sizlere öneriyoruz. Bunun yanı sıra makineye atmak isterseniz, 30-40 dereceyi geçirmemenizi tavsiye ederiz.

Tesettürlü kadınlar için hazırlamış olduğumuz kombin önerileri, cilt ve saç bakımları, tesettürlü moda bloggerları hakkında yazıların olduğu sitemize göz atmak için tıklayınız.

bandirma.com.tr 2

Krep Kumaş Kullanıcı Yorumları

  • Pamuklu krep şalları özellikle terletmemesi sebebiyle sıcak havalarda çok fazla kullanıyorum. Hava aldığı için de gün boyu rahat kullanıma sahip oluyorlar.
  • Şifon krep kumaşı nişan gününde tercih ederek doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Kaymaması açısından doğru bir seçim iken, hafif iç göstermesi sebebiyle astar kullanmak zorunda olduğumu eklemeliyim.

Bir çok adı bilindik tesettür markasında bulabileceğiniz bu kumaşın özellikle kullanıcı yorumlarına da bakarak fikir edinebilirsiniz.

bandirma.com.tr 9

Tesettür giyim, kombinler, cilt ve saç bakımları, düğün, nişan gibi özel günleriniz için hazırlamış olduğumuz yazıların olduğu sitemize bakmak için bu https://www.modasalcim.com/kobe-krebi-sal linke tıklamanız yeterli.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x