KÖSTEBEK İZLE


1008 kez izlendi, 06 Ekim 2016 Perşembe

Köstebek izle filmi 19 Ağustos 2016 günü vizyona giren gerilim ve suç türünde başarılı bir Amerikan filmi. Başrolünde Harry Potter serisinden hatırlayacağınız Daniel Radcliffe’nin bulunduğu filmimiz oldukça etkileyici konusu ve başarılı senaryosu ile senenin kaliteli filmlerinden. Nate Foster(Daniel Radcliffe) adında idealist, genç bir FBI ajanı radikal bir sağcı grubunu alaşağı etmek için gizli görevdedir. Bu tehlikeli […]

Köstebek izle filmi 19 Ağustos 2016 günü vizyona giren gerilim ve suç türünde başarılı bir Amerikan filmi.

Başrolünde Harry Potter serisinden hatırlayacağınız Daniel Radcliffe’nin bulunduğu filmimiz oldukça etkileyici konusu ve başarılı senaryosu ile senenin kaliteli filmlerinden. Nate Foster(Daniel Radcliffe) adında idealist, genç bir FBI ajanı radikal bir sağcı grubunu alaşağı etmek için gizli görevdedir. Bu tehlikeli görevde kendi prensipleriyle birlikte yeni kimliğiyle de boğuşmalıdır.

Köstebek full hd izle filminin yönetmen koltuğunda oturan isim Daniel Ragussis. Filmin atmosferi hikaye ile paralel oldukça başarılı bir kurguya haiz. Imdb kullanıcıları tarafından 7.3 gibi bir puan ile ödüllendirilen yapımımız sizi kendisine hayran bırakacak türden. Bu başarılı filmi sitemizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe ,  Toni Collette ,  Nestor Carbonell ,  Sam Trammell ,  Burn Gorman gibi isimleri bulunduran yapımımız sinemalarla eş zamanlısizinle.
109 dakika süren filmimiz tempolu ve akıcı konusu ile türünün başarılı filmlerinden bu filmi sitemizde full hd seçeneklerinde ve 720p kalitede izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan FIRTINALI HAYATLAR İZLE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr