Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Kosgeb Bandırma’da Girişimcileri Ödüllendirdi

14 Ağustos 2014 Perşembe, 14:19

kosgeb-bandBandırma’da Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ve İŞKUR’un müşterek düzenlediği “ KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” sertifika töreni gerçekleştirildi.

Bugün Bandırma Ticaret Odası Konferans Salonunda, saat 13.00’da gerçekleşen ödül törenine Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Balıkesir İşkur Genel Müdürü Nazım Balcı,Balıkesir KOSGEB Bölge Müdürü Hüsamattin Çay Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Canset Sevim Balcı ve kursiyerler katıldı.

48 başarılı bay ve bayan kursiyerlere sertifikaları verilirken Balıkesir İşkur Genel Müdürü Nazım Balcı önümüzdeki günlerde Bandırma’da engelli vatandaşlarımız için ve bölgemizde Erdek ile Gönen’de yeni eğitim kurslarının açılacağını belirtti. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’da yaptığı konuşmada Bandırma Belediyesi olarak bu tür kursların açılmasında her zaman kurumların yanında olduğunu belirterek kursiyerlere başarılar diledi.

Bandirma.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr