KORONA SALGININA KARŞI ÖNLEMLER ARTTIRILDI

12 Mart 2020 Perşembe, 11:35

Bandırma Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsüyle ilgili önlemlerini arttırdı. Alınan önlemler kapsamında, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince Cumhuriyet Meydanı, ana caddeler, parklar ve duraklarda dezenfektan uygulaması yapılıyor.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un talimatı ile başlatılan dezenfekten çalışmaları korona salgınının yanı sıra mevsimsel hastalıklara karşı da önlem amaçlı yapılıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2 ekip ile iç ve dış temizliği özel kıyafetli personel tarafından püskürtme yöntemiyle özel dezenfektanlarla ilaçlanarak detaylı bir şekilde anti bakteriyel çalışma gerçekleştiriyor. Ayrıca Arazöz ile tüm cadde ve sokaklar özel ilaçlı su ile yıkanıyor.Yapılan çalışmalarla virüs ve mikropların üremesi engelleniyor. Ekipler Çalışmaların korona virüs tehditi bitene kadar düzenli olarak devam edeceğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA BK’NIN GENÇLERİ, EKSİK KADRO İLE GİTTİĞİ ANADOLU EFES’E MAĞLUP OLDU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x