Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Körfez Vekili Gümüş’ten Kapıdağ Çıkartması

01 Temmuz 2014 Salı, 17:46

CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet GÜMÜŞ Marmara kıyılarındaki çalışmalarına Erdek CHP Örgütüne ziyaretle başladı. GÜMÜŞ Erdek CHP İlçe Başkanı Metin UYSAL ve partililer ile son siyasi gelişmeleri değerlendirdikten sonra Erdek’teki esnafları ziyaret etti.

GÜMÜŞ aynı gün yüzlerce vatandaşla tanışıp görüşlerini aldı. Erdek ziyareti sonrası Diğer CHP vekili HAVUTÇA ile bir araya gelerek Kapıdağ’ın Yukaryapıcı ve Belkıs köylerine gittiler.

CHP Milletvekilleri yaptıkları ziyaretlerde özellikle yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda vatandaşla görüş alışverişinde bulundular. Vatandaşla yapılan görüşmelerde vatandaşın; iki partinin birleşip aday göstermesinin Türk siyasi hayatı açısından çok önemli bir gelişme olarak algıladığı ve heyecan duyduğu görüşüldü. Vatandaş CHP ve MHP sorumluluk örneği verdiler dedi.

Daha sonra Bandırma’da belediyenin halka verdiği iftar çadırında iftarını açan GÜMÜŞ aynı günün akşamı yine Bandırma’nın CHP’li belediyesinin çocuklar için düzenlediği şenlik programlarına katıldı. GÜMÜŞ Bandırma’dan sonra Manyas’a geçti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr