Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLENİYOR

371’i yenilenmiş olmak üzere

371’i yenilenmiş olmak üzere toplamda 605 adet çöp konteyneri, güzide kentimiz Bandırma için hizmette.

Belediyemiz, 2020’nin ilk 9 ayı süresince 234 tanesi yeni olmak üzere toplamda 605 adet çöp konteynerini değerli Bandırma halkının hizmetine sundu. Paslanmış, tekerlekleri düşmüş, kapakları kapanmayan, boyaları yıpranmış ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerler, ekipler tarafından yerlerinden alınarak, Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde onarılıyor. Tamir, bakım ve boyama işlemleri tamamlanan konteynerler tekrar hizmete sunulmak üzere yerlerine bırakılırken, tamiri mümkün olmayanlar yenileri ile değiştiriliyor.

Ferah ve temiz bir Bandırma için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun “Yeni çöp konteynerlerini kentimizin farklı noktalarındaki cadde ve sokaklarına yerleştirerek kıymetli vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Tamir gereken konteynerleri de kendi bünyemizde tüm bakımlarını yapıyoruz. Tek gayemiz Bandırmamıza daha iyi hizmet etmek. Hep birlikte daha temiz bir Bandırma için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Temizliğin yolunun kirletmemekten geçtiğine de vurgu yapan Başkan Tosun “Unutmayalım ki şehirler el birliğiyle temiz tutularak, kirletilmezse temiz kalır. Halkımız bu konuda duyarlı olmalı ki çocuklarımıza daha temiz bir Bandırma bırakabilelim” ifadelerini kullandı.

nev bandırma