Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KİTAP GÜNLERİ BAŞLADI

Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan ve bu yıl 3.’sü düzenlenen Bandırma Kitap Günlerinin açılış töreninin ardından, bir hafta sürecek söyleşi ve imza etkinlikleri de başladı.

Bandırma Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan
Kişisel gelişim kitaplarının yanı sıra yönetim modelleri, beden dili, liderlik gibi konularda verdiği eğitimlerle Türkiye’nin yakından tanıdığı Ahmet Şerif İzgören’in söyleşisi büyük ilgi çekti. Bandırma’da, 1959 yılında, ŞMG Lisesinde beş parlak gencin kurduğu “Bandırma Roket Kulübü” Türkiye ve hatta ABD’de ses getirmişti. Yaşananları “Bandırma Roket Kulübü” isimli çocuk kitabında anlatan yazar, kulüple ilgili pek bilinmeyen gerçekleri de bugün söyleşisine taşıdı.
3. Bandırma Kitap Günlerinin ikinci programında, ülkemizin düş ve duygu ustalarından olan şairlerimiz; Adnan Özer, Zeynep Tuğçe Karadağ, Akif Kurtuluş, Abdülkadir Budak, Haydar Ergülen, Metin Celal, Hüseyin Ferhad şiirleri ve sohbetleriyle renk kattılar. Söyleşi ve şiir dinletisinin ardından, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun tüm konuklara, Bandırma Üreten Kadınlar Kooperatifi tarafından, el emeğiyle üretilen, şehrimizin tarihi binalarının siluetinin işlendiği plaket takdim etti.
nev bandırma