Kırsal Mahallelerdeki Düzenlemeler Devam Ediyor

24 Ekim 2019 Perşembe, 10:04

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekipleri yaklaşan kış mevsimi öncesinde kırsal mahallelerin yol bakım ve onarımına öncelik veriyor. İvrindi’nin Karaçepiş ve Bozören Mahalleleri arasında kalan yolda; sıcak asfalt ve trafik işaretleme çalışması yapıldı.

Kış aylarına az bir zaman kala kırsal mahallelerde; yol bakım ve onarımı çalışmalarına öncelik veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, İvrindi’nin Karaçepiş ve Bozören Mahalleleri arasında kalan yolda, sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. 7,7 kilometre uzunluğundaki yolda çalışmaların tamamlanmasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı, Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, yolu daha güvenli bir hale getirebilmek için standart yatay ve düşey trafik işaretlemeleri yaptı.

Yol üzerinde; çizgi çalışması, trafik işaret levhaları ve yol kenarlarına CTP montajı yapılmasıyla, güzergâh üzerinde bulunan birçok kırsal mahallenin de ulaşımı rahatladı.

Bir önceki yazımız olan Ticaret Odası Diyarbakır'daydı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x