grand serenay hotel bandırma

KEMAL KILIÇDAROĞLU İLK KEZ BELEDİYEYE GELİYOR

22 Ağustos 2019 Perşembe, 11:06

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilk kez Bandırma Belediyesi’ne ziyarete geliyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir dizi ziyaret çerçevesinde Bandırmaya gelerek vatandaşlara hitap edecek. 23 Ağustos Cuma günü sabah 10.30 da Bandırma Belediyesini ziyaret edecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bandırmada elde edilen seçim zafer dolayısıyla Tolga Tosun’u kutlayacak. Daha sonra saat 11.00 Bandırma Belediyesi önünde vatandaşlarla buluşacak olan Kılıçdaroğlu burada halka hitap edecek.

Kılıçdaroğlu Genel Başkan olduğu 2010 yılından beri Bandırma Belediyesi’ne ziyaret etmemiş en son 2017 yılında Bandırma 6.Ana Jet Üssü’ne bir takım ziyaretlerde bulunup Bandırma’dan ayrılmış çevre belediyelerden Manyas’ı ziyaret etmişti. Kılıçdaroğlu’nun Bandırma ziyareti CHP tabanında mutlulukla karşılandı. Eski Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın da ziyaretlere katılıp katılmayacağı kamuoyunda merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Dijital Pazarlama ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun! başlıklı makalemizde bandırma google reklamları, bandırma seo ve bandırma web sitesi kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x