Kazdağları’nın Eteğinde Uygun Fiyatlı Gurme Deneyimi | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 04:59

Kazdağları’nın Eteğinde Uygun Fiyatlı Gurme Deneyimi

Kazdağları’nın Eteğinde Uygun Fiyatlı Gurme Deneyimi
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2023 - 14:14

198
google haberler

Kazdağları’nın eteğinde doğa ile iç içe ‘Onhann Gurme Güre Restoran’, güler yüzlü hizmeti, uygun fiyat politikası ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle Edremit’in Güre Mahallesi’nde hizmete açıldı. Bu eşsiz restoranda, 150 TL’ye karışık ızgara tabağını deneyebilirsiniz.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki Fırıntaş; Onhann Gurme Değirmen Boğazı ve Onhann Gurme Avlu’dan sonra üçüncü şubesini ‘Onhann Gurme Güre Restoran’ adıyla Edremit’in Güre Mahallesi’ne açtı. Vatandaşlara daha kaliteli, konforlu hizmet verebilmek için her geçen gün kalitesini ve kapasitesini artırarak çalışmalarını sürdüren Fırıntaş’ın restoranları uygun fiyat ve kaliteli ürünleriyle yine dikkatleri çekmeyi başardı.

EN KALİTELİ HİZMET EN UYUN FİYATA
Fırıntaş Genel Müdürü Oktay Akbaba, “Fiyatlarımızı halkımızın alım gücüne göre ayarlıyoruz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Şirketi Fırıntaş olarak ekonomik, kaliteli ve sağlıklı hizmeti, ‘Daha fazla özen, Fırıntaş’ta standarttır’ ilkemiz ile birlikte, sizlere sunabilmek için tüm vatandaşlarımızı restoranlarımıza bekliyoruz. Tesisimizde karışık ızgara tabağımızı 150 TL’ye sipariş verebilirsiniz” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x