Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Kaymakam Mantı’dan Ailelere Uyarı

09 Temmuz 2014 Çarşamba, 22:17

Alkol, sigara ve uyuşturucu ile mücadeleye son derece destek veren Bandırma Kaymakamı Ali Mantı, aileleri uyardı. “ Çocuklarınıza sahip çıkın, onların nereye gittiğini ve kimlerle bir araya geldiğini takip edin. Aksi halde çocuklarınızın hayatı gencecik yaşta kararır, telafisi olmayan derin yaralar açılır” dedi.
Alkol, sigara ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkların her zaman karşısında olmakla ve bunlarla mücadelesini sürdürmekle tanınan Bandırma Kaymakamı Ali Mantı, son yıllarda çocukların uyuşturucu batağına düştüğünü söyledi. Sigara yaşının 7 alkol ve uyuşturucu yaşının da 10 lara indiğini belirten Kaymakam Ali Mantı, özellikle ailelere seslenerek çocuklarına sahip çıkmalarını istedi. “Sokaklarda uyuşturucu satıcıları çoğalmaya başladı. Emniyet birimlerimiz konu üzerinde hassasiyetle çalışıyor ancak sadece emniyetimizin çalışması ile konu çözülmüyor. Ailelere büyük görev düşüyor. Çocuklarınız göz göre göre zehirleniyor. Nereye gittiklerini, kimlerle irtibat kurduklarını araştırın, onları mümkün olduğunca takip etmeye çalışın. Aksi halde iş işten geçer ve telafisi olmayan derin yaralar açar. Uyuşturucu satıcılarının tuzağına düşmeden onlara sahip çıkın” dedi. Ahmet TÜRKMEN

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr