Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Kasapoğlu: “Yeni ufuklara doğru yürüyeceğiz”

01 Eylül 2014 Pazartesi, 09:13

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu yaptığı açıklamasında, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na görevinde başarılar diledi.

Kasapoğlu “Milletin partisi, birliğin adresi olan partimiz 27 Ağustos’ta Ankara’da 1. Olağanüstü Büyük Kongresi’ni yapmıştır. Partimiz bu kongrede yeni genel başkanını seçmiştir. Kendisine bu kutlu yolda Bandırma İlçe Başkanlığı olarak başarılar dileriz”dedi.

Partinin Davutoğlu döneminde yeni ufuklara yürümeye devam edeceğini ifade eden Kasapoğlu “Genel Başkanımız ve başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun yönetiminde bu kutlu ve büyük yürüyüş yeni aşamalara, yeni ufuklara ulaşmaya devam edecektir. AK Parti, bu yeni aşamada milletin sesi olmaya devam edecektir. Daima milletimizin yanında olmaya, milletimizin dilini konuşmaya, onlarla olan gönül bağını korumaya devam edecektir. AK Parti; birliğiyle, beraberliğiyle, davasıyla, sevdasıyla ve aziz milletiyle bu yolda yürümeye devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Ak parti döneminde hayallerin gerçek olduğunu dile getiren Kasapoğlu “AK Parti milletin umudu olarak doğdu. Partimizi 2001’de kurduğumuzda ülkemiz her alanda mahrumiyetler ve krizler içindeydi. Milletimiz yokluklara, yolsuzluklara, yoksunluklara mahkum edilmişti. Biz milletin bize verdiği güç ile her bir soruna el attık. Bugüne dek başkalarının “yapılamaz” dediği bir çok büyük icraati gerçekleştirdik. Hayalleri gerçek yaptık. Ülkemizin çehresini değiştirdik,değiştirmeye de devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr