Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Kasapoğlu “Provokatif Bir Eylem”

19 Nisan 2014 Cumartesi, 09:14

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, CHP’li olduğu öğrenilen Ünver Ünver’in Cem B. tarafından darp edilmesinin provokatif bir eylem olduğunu partileri ile ilgisi olmadığını öne sürdü.

Cem B’nin AK Parti ve AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatıyla yakından uzaktan bir ilgisinin bulunmadığını dile getiren Kasapoğlu, “Ünver Ünver’e yapılan bu saldırıyı ve saldırının partimizle ilişkilendirilmesini esefle kınıyoruz ve saldırıdığı iddia edilen kişi parti üyemiz değil”dedi.

Kasapoğlu, Ünver Ünver’in darp edilmesinin altında yatan gerçeklerin tespit edilmesine yönelik tüm kamuoyu gibi AK Parti İlçe Başkanlığı olarak bizlerde güvenlik güçlerimizden gerekli çalışmayı yapmasını bekliyoruz. Kendisine ait iş yerinde kumar oynattığı öne sürülen Ünver Ünver’in 2012 ve 2014 yılları arasında çok sayıda darp vakasına karıştığı hastane kayıtlarında mevcuttur. Görünen o ki bundan sonraki süreçte Ünver Ünver kendi iş yerinde meydana gelebilecek olası kavgalarında sorumluluğunu partimize yükleyecektir. AK Parti İlçe Başkanlığı olarak buradan kamuoyunu bir kez daha uyarıyoruz. Ünver Ünver’in başına gelebilecek olası bir olayın sorumluluğu ne ilçe başkanlığımızın neden partililerimizin olacaktır” şeklinde konuştu.

Kasapoğlu, “Bu güne kadar huzurlu bir kent olan Bandırma’nın bundan sonrada bu özelliğini devam ettirmesi için siyasi partilerimizin bu tür adli olayları da siyasi malzeme olarak kullanmaması gerektiğini düşünmekteyiz” dedi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr