Kasapoğlu İhsanoğlu’nun Adaylığını Yorumladı

23 Haziran 2014 Pazartesi, 14:21

CHP’nin babasını memleketten kaçırdığı birisini cumhurbaşkanı adayı gösterdiğini dile getiren AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, CHP’nin siyaset dışı birini Cumhurbaşkanı adayı göstermesini ise garabet olarak yorumladı.

CHP ve MHP’nin kendi seçmen kitlesinin bulunduğunu dile getiren Kasapoğlu “Buna rağmen her iki partinin de bir Cumhurbaşkanı adayı çıkaramaması seçmene karşı yapılan saygısızlıktır” dedi.

CHP ve MHP’nin Ekmeleddin İslamoğlu’nu Cumhurbaşkanı adayı göstermesi yaptıkları işe güven duymadıkları anlamına geldiğini dile getiren Kasapoğlu “ AK Parti olarak İki partinin ortak aday çıkarması da garip bir durum. Kendi partilerinden bir aday çıkaramadılar. Bu seçmenlerine karşı saygısızlıktır” Sayın Başbakan’ım Recep Tayyip Erdoğan öyle bir açılım yaptıki, Türkiye’de tamamen görüşleri ve düşünceleri ayrı olan iki parti birleştiler.Mitinglerde hangi bayrağı ve sloganı kullanacaklarını merak ediyorum şeklinde konuştu.

Devamında Kasapoğlu;” Ülkülerini ve ilkelerini terk edenler her zaman kaybetmeye mahkumdurlar. Seçim kaybetme rekorları kıran iki liderin çatı adayı kaybedecek” dedi

Kasapo

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr