Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Karne Heyecanına Ortak Oldu

17 Haziran 2014 Salı, 09:36
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan ile birlikte 2013-2014 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Burhan Erdayı İlkokulu’nu ziyaret ederek karne dağıttı. Öğrencilerle bir araya gelen Vali Turhan ve Başkan Uğur öğrencilere karnelerinin yanı sıra hediyeler de verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur`a büyük ilgi gösteren ilkokul öğrencileri Başkan Uğur ile birlikte fotoğraf çektirmek için birbiri ile yarıştı. Vali Turhan, karne günü dolayısı ile yaptığı açıklamada “Bugün öğrencilerimiz ile birlikteydik. Her ne kadar yaşımız ilerlese de karne heyecanını bir kez daha yaşamış olduk. Kendi çocuklarımız da okuyor, onların karne heyecanını da bir veli olarak yaşıyoruz. Çocuklarımız bizim her şeyimiz, onların iyi bir eğitim alması her anne ve babanın hayalidir. Bu eğitimi okullarımızda vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kırık karneler olabilir, ancak bunlar düzelir. Çocuklarımızın öz güven kazanmaları çok önemli. Yaz tatillerinde ders programlarından ziyade, oyun oynamalarını, kitap okumalarını sağlamamız önemli” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Çocuklarımız 9 ay eğitim gördüler, tatili hak ettiler. Sınıfta öğrencilerin elinde, ipadleri, tablet bilgisayarları… Türkiye`nin önünün açık olduğu, geleceğinin parlak olduğunu görüyoruz. Gençlerimiz Türkiye`yi büyütecekler, geliştirecekler, buna inanıyorum. Türkiye, iyi bir gençlik yetiştiriyor” şeklinde konuştu. Karne töreninin ardından Vali Turhan ve Başkan Uğur öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr