Son Dakika
26 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

KARLAHAN “BANDIRMASPOR’DAN 4 MİLYON ALACAĞIM VAR”

07 Mayıs 2019 Salı, 20:40

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, düzenlediği basın toplantısında kulübün olağan genel kurulunun 30 Mayıs’ta yeterli çoğunluğun sağlanmaması halinde ise 21 Haziran 2019 tarihinde yapılacağını söyledi. Bandırmaspor’un yöneticilerin kişisel katkılarıyla ayakta durabilmesinin çok zor olduğuna dikkat çeken Karlahan, 2018-2019 futbol sezonunda yönetim olarak ciddi kaynak sıkıntısı yaşadıklarını dile getirdi.

-Bandırmaspor’un değişime ihtiyacı var
Bandırmaspor’un değişime ve ortak akla ihtiyacının bulunduğunu vurgulayan Karlahan “Aksi takdirde bir daha bu kadar stresli bir sezona dayanamam. Yerel yönetimlerin ve şehrin ileri gelenlerinin destek verdiği uzlaştığı bir Bandırmaspor kulüp yönetmi artık mutlak hale gelmiştir. İnanıyorum ki şehrin desteğini alan bir yönetim büyük başarılara imza atacaktır” dedi.

-Tahsili konusunda gerekeni yapacağım
Bandırmaspor net borcu konusunda açıklama yapmayan Karlahan, kulüpten şahsi alacağının toplam 4 milyon TL olduğunu söyledi. 4 milyon TL alacağına karşılık Bandırmaspor’un gelirlerine temlik koydurduğunu açıklayan Karlahan, “Ben Bandırmaspor’un ayakta kalabilmesi için kendime ait gayri mülkleri sattım, dostlarından borç aldım. Elbette alacaklarıma karşılık koydurduğum temlikin tahsili konusunda gerekli işlemi başlatacağım. Temlikte 15 sıradayım. Bana sıra gelir mi, gelmez mi bilmiyorum” ifadesini kullandı.

-Göçmez istifa etti
Karlahan, 2018-2019 futbol sezonunun sona ermesinin ardından Bandırmaspor Kulüp Genel Koordinatörü Onur Göçmez’in görevinden istifa ettiğini, bugüne kadar kulübü vermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Dijital Pazarlama ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun! başlıklı makalemizde bandırma google reklamları, bandırma seo ve bandırma web sitesi kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x