Kargo Etiketi

26 Nisan 2020 Pazar, 15:04
Kargo Etiketi
google news takip et mobil

Kargo etiketi tüm kargo şirketlerinde mutlaka bulunması gereken bir üründür. Kargo etiketinin üzerinde kırılabilir, kırılacak eşya tarzında yazılar görmek mümkündür. Kargo etiketleri ortalama 2-3 cm uzunluğunda ve genişliğinde üretilir ve kullanımı kolaydır. Arkası yapışkanlı olduğu için gönderilecek eşyanın üzerine ya da kargo paketinin üzerine yapıştırılabilir ve kolay kolay darbe görmez.

Hepimiz çeşitli kargo şirketlerinden cam, kavanoz, porselen, elektronik eşya veya kurulabilecek herhangi bir eşya göndeririz ya da alırız. Elbette ürünlerimizin hasar görmeden sapasağlam elimize ulaşmasını isteriz. Tam da bu nedenle kargo etiketi kullanılır. Markası ne olursa olsun tüm kargo şirketlerinin bu etiketi kullanma zorunluluğu vardır.

Kargo Etiketi

Kargo Etiketi

Kargo Etiketi Çeşitleri

Kargo etiketi firmanın durumuna bağlı olarak mavi ya da kırmızı renklerde olabiliyor. Ancak kolilerin üzerinde kırmızı daha çok dikkat çektiği için kırmızı renk tonu daha fazla tercih ediliyor. Büyüklüğü de kolinin büyüklüğüne göre farklılık gösterebiliyor. Sizler de kargo etiketi çeşitlerine ihtiyaç duyuyorsanız ve güvenli şekilde almak istiyorsanız https://www.arabulgelsin.com/kuse-etiketler-pmk14 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x