KARESİSPOR BASKETBOL TAKIMI 10 GÜNDE 6 MAÇA ÇIKIYOR

23 Ağustos 2017 Çarşamba, 09:21

Çanakkale kampını tamamlayan Karesispor Basketbol Takımı, 10 gün içerisinde de 6 hazırlık maçına çıkacak. Karesispor Başantrenörü Fahri Güler; “Takımımız çok iyi çalıştı, federasyon kupasında da en iyi performansımız ile sahada olacağız” dedi. 

Geçtiğimiz sezon Türkiye Basketbol Ligi(TBL)’ye çıkan Karesispor Basketbol Takımı bu sezonda iddiasını korumak için 9-18 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale’de yoğun bir kamp dönemi geçirdi. 3 Ağustos’ta sağlık kontrolleri ile yeni sezonu açan Karesispor Basketbol Takımı, 10 gün içerisinde 6 hazırlık maçına çıkacak.

“PERFORMANSLAR BİZİ MUTLU ETTİ”
Çanakkale kampının ardından şehre dönen Karesi Basketbol Takımı Başantrenörü Fahri Güler, kampı değerlendirdi.  Güler, 9 günlük kamp sürecinde 8 basketbol, 6 atletizm ve 3 fitness antrenmanı gerçekleştirdiklerini söyledi. Güler, “Çok yoğun geçen kamp programımızda oyuncularımızın konsantrasyonu ve birlikteliği üst seviyede olup ortaya çıkan performans bizi mutlu etmiştir. Yabancı oyuncularımız dışında tam kadro olarak çalışmalarımızı gerçekleştirdik.  Kamp sonunda iki günlük tatil dönüşü Balıkesir Alparslan Türkeş tesislerimizde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İLK MAÇ 30 A AĞUSTOSTA
Güler sözlerini şöyle sürdürdü;
“İlk hazırlık maçımızı 30 ağustos Yalova Belediyesi İle gerçekleştireceğiz ve 10 günlük süreç içerisinde 6 hazırlık maçı oynayıp federasyon kupasına en hazır şekilde çıkmak istiyoruz. Oynayacağımız hazırlık maçlarında tam kadro oynayamayacak olmak bir handikap gibi görünse de Türk oyuncularımızın gelişimi için çok önemli maçlar oynayacağız. Federasyon kupasında yer aldığımız grup denk takımların olduğu ve favorisi olmayan bir grup olmuştur.  Yabancılarımızın da katılımıyla beraber mücadele edeceğimiz turnuva da son 8 takım arasına kalmak istiyoruz ve bunu gerçekleştirecek gücümüz olduğuna inanıyorum.”

Bir önceki yazımız olan KARESİ, 8 AYDA 502 KEZ EV TEMİZLEDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr