KARESİ’DE SORUNLARA ANINDA ÇÖZÜM

13 Kasım 2017 Pazartesi, 08:40

Karesi Belediyesi’nin özellikle yol ve kaldırımlarda oluşan sorunları vakit geçirmeden çözmek için kurduğu acil müdahale ekipleri, vatandaşların 444 99 10 numaralı çağrı merkezine ilettiği talepler ve yerinde yaptığı incelemeler neticesinde ilçede tespit ettiği eksiklikleri gidermek için gece gündüz çalışıyor.

GÜN İÇERİSİNDE BİR ÇOK NOKTADA ÇALIŞIYOR
Karesi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü personellerinden oluşturulan acil müdahale ekibiyle talepleri en kısa sürede yerine getiren Belediye, bakım ve onarım hizmetlerini hızlandırarak, vatandaşların günlük yaşamlarını daha sorunsuz hale getiriyor. Bakım ve onarım işlemlerini kısa sürede yapmak için gereken aletlerin sürekli hazır bulunduğu araçlarla sorunlu bölgeye giden ekipler, gelen talepler doğrultusunda gün içinde pek çok noktada çalışmalar yapıyor.

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALAR
Karesi’nin Acil Müdahale ekipleri son olarak Çavuş Sokak’ta bozulan yolun onarımı, Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi’nde arıza yapan su tesisatı ile 23 Nisan Şehit Deniz Göçkün İlkokulu’nda arıza yapan kalorifer tesisatını onarırken ayrıca Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin çalışması nedeniyle kazılan Kayabey, Kuvayi Milliye, 1. Oruçgazi ve Adnan Menderes mahallelerinde asfalt yama çalışması yaptı.

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri