KARESİ’DE ÇÖP KONTEYNIRLARI DÜZENLİ OLARAK YIKANIP DEZENFEKTE EDİLİYOR | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 20:18

KARESİ’DE ÇÖP KONTEYNIRLARI DÜZENLİ OLARAK YIKANIP DEZENFEKTE EDİLİYOR

KARESİ’DE ÇÖP KONTEYNIRLARI DÜZENLİ OLARAK YIKANIP DEZENFEKTE EDİLİYOR
Son Güncelleme :

17 Aralık 2020 - 9:53

895
google haberler

Karesi Belediyesi, vatandaşların sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri amacıyla yürüttüğü temizlik faaliyetleri kapsamında çöp konteynerlerını yıkama ve dezenfekte çalışmalarını düzenli bir şekilde sürdürüyor.

Karesi Belediyesi, ilçe sakinlerinin çöp konteynerlarının kokusundan rahatsız olmamaları için sokak ve caddelerdeki çöp konteynerlerinin temizlik bakımına her mevsim özen gösteriyor. Vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet almasının amaçlandığı çalışma kapsamında, çöp konteynerleri özel araçlar tarafından özel kimyasal ilaçlarla yıkanarak dezenfekte ediliyor.

HİJYENE ÖNEM VERİLİYOR

Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, daha temiz ve daha hijyenik bir Körfez için bu çalışmayı yürüttüklerini belirterek, “Çöp konteynerlerine atılan evsel atıkların, sinek ve haşere oluşumunu engellemek ayrıca çevreye kötü kokunun yayılmasını önlemek amacı ile hijyen çalışmalarına önem veriyoruz. Aynı zamanda pandemi döneminde bu çalışmalara daha çok önem veriyoruz. Her mahalledeki çöp konteynerlerinin periyodik olarak dezenfekte çalışmalarını aksatmadan yapıyoruz” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x