Son Dakika
20 Şubat 2019 Çarşamba

KARESİ MECLİSİNDEN AFRİN MESAJI

10 Şubat 2018 Cumartesi, 10:08

Karesi Belediyesi Şubat ayı Meclis toplantısında Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonu dolayısıyla tüm siyasi partilerden Mehmetçiklerimize destek açıklaması geldi.

Karesi Belediye Başkanı ve Meclis Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye’nin istiklali ve istikbali için mücadele etmekten kimsenin alıkoyamayacağını ifade ederek, ‘’Türkiye; terörle kararlı bir şekilde mücadele edeceğini Zeytin Dalı Operasyonu ile Afrin’den tüm dünyaya ilan ediyor. Biz, koskoca bir coğrafyanın umudu olan bir Türkiye’yiz. Tıpkı Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi ‘gönül sınırlarımız içindeki hiçbir kardeşimizin mahzun olmasına, zulüm görmesine seyirci kalmayacağız.’
Hiçbir güç Türk Milletini istiklal ve istikbali için mücadele etmekten alıkoyamayacak. Siyasi görüşümüz her ne olursa olsun; millet olduğumuzu iliklerimize kadar hissettiğimiz bugün de bu vatana sahip çıkacağız. Rabbim Mehmetçiğimize dayanma gücü versin’’ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi grubu adına söz alan Serkan Sarı, ‘’Ülkemiz şu anda zor bir operasyon süreci içerisinde. Terör örgütlerine karşı başlatılan bu operasyonda Mehmetçiğimizin, ordumuzun bir zarar görmeden geri dönmesini temenni ediyoruz. Daha fazla şehidimiz olmadan, Mehmetçiğimize ordumuza bir zarar gelmeden bu operasyonun başarılı bir şekilde tamamlanıp ülkemizin ve sınırlarımızın güvenliğini sağlamak ve orada yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi adına da bu operasyonda Mehmetçiğimize Allah güç kuvvet versin diliyoruz’’ dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi grubu adına söz alan Cem Özışıklıoğlu, ‘’Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler; çıktığı bu kutlu davada, bu ortamda Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu beyan ediyoruz. Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Sağ salim oradan hepsinin gelmesinin Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli liderimizin olduğu gibi bizde her zaman bu konuda Türkiye Cumhuriyeti devletinin yanındayız, askerimizin yanındayız’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan MÜSPET DEĞERLER MEKTEBİ'NDE 3. DÖNEMİN İLK DERS ZİLİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri