KARESİ BELEDİYESİ VİRÜS MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 20:26

KARESİ BELEDİYESİ VİRÜS MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR

KARESİ BELEDİYESİ VİRÜS MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR
Son Güncelleme :

10 Haziran 2020 - 9:44

688
google haberler

Karesi Belediyesi koronavirüs ile mücadele çalışmaları kapsamında merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de dezenfeksiyon çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

1 Haziran’dan itibaren koronavirüs tedbirleri kapsamında başlayan yeni normal dönem ile Karesi Belediyesi faaliyete başlayan işletmelerde dezenfeksiyon çalışmalarını gerçekleştirdi. Çalışmalarını sürdüren Karesi Belediyesi kırsal mahallelerde de koronavirüs ile mücadele çalışmaları yapıyor. Kırsal mahallelerdeki başta kahvehaneler, bakkallar, yerel işletmeler, muhtarlıklar ve camilerde dezenfeksiyon çalışması yapan Karesi Belediyesi, faaliyetlerini düzenli olarak sürdürmeye devam edecek.

İşyerleri dezenfekte edilen esnaf ve kırsal mahallelerin sakinleri Karesi Belediyesi’ne ve zorlu süreçte verdiği destekten ötürü Belediye Başkanı Dinçer Orkan’a teşekkür ettiler.

VİRÜS İLE MÜCADELE DEVAM EDECEK

Karesi Belediyesi ayrıca koronavirüs ile mevcut mücadele çalışmalarını da sürdürüyor. Semt pazarlarında da koronavirüs ile mücadele çalışmaları kapsamında alınan tedbirlerin denetimleri sürdürülürken, belediyenin aldığı önlemlerine devam ediyor. Semt pazarları kurulmadan önce ve sonrasında dezenfekte edilirken, pazarlarda alınması gereken önlemlerin denetlemelerine de devam ediliyor. Belediye ekipleri ayrıca vatandaşların yoğun olarak kullandığı başta sağlık kuruluşları olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarında dezenfekte çalışmalarını da sürdürüyor.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x