KARDEŞ ŞEHRİMİZ KAMEN’İN YETKİLİLERİ 20. YIL ŞEREFİNE BANDIRMA’YA GELDİLER

11 Haziran 2019 Salı, 16:46
google news takip et mobil

Kardeş şehirlerimizden olan Almanya’nın Kamen Kenti’nin Belediye Başkanı Elka Kappen ve beraberindeki heyet kardeş şehir ilişkilerinde 20. yıla girilmesi sebebi ile kentimize geldiler.

Kamen Kardeş Şehir Heyetini İdo İskelesinde Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, Belediye Meclis Üyesi Aydın Yağar ve Kamen Kardeş Şehir Derneği yetkilileri karşılayarak çiçek takdim ettiler.

Karşılama töreninden sonra açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur: “2019 yılında Kamen kenti ile kardeşliğimizin 20. yılına girmiş bulunuyoruz. Bu nedenle Kamen kentinden Belediye Başkanı Elke Kappen ve heyeti kentimize geldiler. Bizde Bandırma Belediyesi olarak kendilerine İdo İskelesinin karşısındaki Kamen parkında mini bir karşılama töreni yaptık. Kamen heyeti belirli bir program çerçevesinde 3 gün boyunca kentimizde kalacaklar. Yarın sabah saat 09.00’da Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun’u ziyaretleri ile başlayacak programda Kuşcenneti, Erdek ve Gönen ziyaretlerini gerçekleştirerek perşembe günü saat 19.30 feribotu ile kentimizden ayrılacaklar. Bandırma Belediyesi olarak dostlarıyla, çevresindeki kentlerle ve kardeş şehirleri ile olan dayanışmaya çok dikkat ediyor çok özen gösteriyor üzerimize düşeni fazlası ile yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

Bandırma olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Kamen Belediye Başkanı Elke Kappen: “Burada olmak benim için çok güzel ve anlamlı. Davet için Bandırma Belediyesi Başkanına ve yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Bandırma ile kardeş şehir ilişkilerimiz 20 yıldır sürüyor. Ben 1 yıldır görevimin başındayım ve bu ilk ziyaretlerin büyük bir anlam taşıdığına inanıyorum. Bu sebeple burada olmaktan çok mutluyum” dedi.

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x