Kalça Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır? | Bandirma.com.tr

30 Kasım 2023 - 06:54

Kalça Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kalça Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Son Güncelleme :

22 Aralık 2022 - 11:37

264
google haberler

Deforme, sarkıklık, gevşek ya da yayvan olan kalçalar için kalça büyütme ameliyatı yapılır. Bu gibi şikayetler için yapılmakta olan ameliyatlarda kalça kaldırma tekniği ile estetik olarak görünüm tam anlamıyla değişir. Bunun sonucunda da insanlar kendilerini daha güzel ve iyi hissederek bu değişiklikten son derece memnun kalır. İxora Life Clinic olarak vermekte olduğumuz hizmetten yararlanmak için hiç tereddüt etmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşitli cerrahi yöntemler ile birçok çeşitte yapılmakta olan kalça büyütme ameliyatı kalçanın şekil alması amacıyla toparlanır. Kalça protezlerinin kullanılması diri, yuvarlak ve vücutla uyumlu olacak şekilde genç görünümlü kalçaları oluşturmak mümkündür. Kalça protezi ise kalça arkasında bulunan vücut çizgileri içinden cebe yerleştirilir ve iz takiplerde kaybolmaktadır. Kalça büyütme ameliyatı tam olarak kalçanın şeklinin değiştirilmesi ve daha iyi bir görünüme kavuşturulması hedeflenir.

Kalça Büyütme Ameliyatı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İlk olarak ameliyatı yapacak olan doktorun alanında uzman olması gerekir. Doktor ameliyatın tüm süreçlerini hastaya anlatarak dikkat etmesi gereken noktaları aktarmalıdır. Hasta da aynı şekilde ameliyat öncesinde nelerin yapılması sakıncalı ise bunlardan uzak durmalıdır. Çünkü ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası süreçlerin her ikisi de son derece önemlidir. Ameliyatın yapılacağı yerine hijyenik açından oldukça iyi durumda olması önemlidir.

Ameliyattan sonraki süreçte hastanın mutlaka kendisini koruması ve herhangi bir olumsuz duruma karşı önlem alması gerekir. Sert yerlerde oturmaktan kaçınarak daha yumuşak ve zarar vermeyen zeminler tercih edilmelidir. Bunlara dikkat edilmezse hasta için büyük sorunların ortaya çıkabileceği muhtemeldir. Kalça büyütme ameliyatı dikkat edilmesi gerekenler bunlardan oluşur.

Kalça Büyütme Ameliyatı Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Kalça büyütme ameliyatı yaptırmak isteyen kişiler bu ameliyatın yapılması aşamasında fiyatların değişiklik gösterdiğini bilmelidir. Hastanın istediği görüntü, bu görüntüye ulaşmak için istenen şeyler ve kullanılacak olan malzemeler gibi durumlar fiyata etki eder. Bunun için kalça büyütme ameliyatı fiyatı nasıl belirlenir? Konusunda hastanın istekleri ve kullanılacak olanlar baz alınır. Tabi ki uzman operasyon için ayrı olarak ücret talep edebilir.

Kişiye protez uygulanacaksa eğer bu konuda fiyat daha yüksek olur. Kişinin kilosu ya da kendi kalçası istenilen kalça için daha uygun yapıdaysa fiyat daha düşük olur. Teknikler, doktor tecrübesi, hastanın hastane kalması gereken süre ve işlemlerin hangi hastanede yapıldığı gibi önemli unsurlar da fiyata etki eder. Ameliyatın başarısı ne kadar yüksek olursa o ücret konusunda da o derece artış beklenebilir. Doktorun bu iş için tecrübesi normalse ya da standart olarak belirlenmişse burada fiyat düşebilir.

Hastanı  kalçası küçükse ve yeterli miktarda yağ bulunmamaktaysa buraya yağ enjekte edilir. Hastanın kilosu normal ve yağ da varsa operasyona başlanır. Ameliyat teknikleri tamamen hasta ve doktor kararıyla belirlenir.

Erkeklere Kalça Büyütme Ameliyatı Uygulanır Mı?

Öncelerde en çok kadınlarda daha çok tercih edilen kalça büyütme ameliyatı erkekler için de oldukça önem verilen ve sporla vakit kaybetmeyenler açısında sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Kalçasından ve popo bölgesinden şikayet eden erkeklerde rahatlıkla bu ameliyatı yaptırır.

Teknik açısından da erkeklerden hiçbir farkı bulunmaksızın ameliyat yapılır. Burada da aynı şekilde kalçanın büyüklüğü ve hastanın kilosu önem arz eder. Erkekler daha çok kalçalarının dikleşmesini istedikleri için bu ameliyatı yaptırır. Bu nedenle kalça büyütme ameliyatı konusunda firmamızdan istediğiniz desteği ve bilgiyi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: https://www.ixoralifeclinic.com/

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x