Bandırma Reklam Ajansı

Kablosuz Kulaklık Teknik Özellikleri

03 Mayıs 2021 Pazartesi, 12:44
kablosuz kulaklik teknik ozellikleri bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Rahat kullanım sağlayabileceğiniz kablosuz kulaklarımız her tarz insana uygundur. Müzik tutkumuz ve eller serbest çalışmalarımız için çok ideal olan kablosuz kulaklıklar 25 ile 80 saat şarj dayanıklılığa sahiptir. Bluetooth ve 35mm kablosu ile bağlantı seçenekleri de bulunuyor. Yumuşak suni deri kulak bantları ve ayarlanabilir kafa bandı sayesinde  uzun surede rahat kullanım sağlar.

Dahili mikrofon özelliği bulunur. Bu sayede telefon görüşmeleri yapılabilir ve sesli asistana erişilebilir. Ağırlıkları en fazla 195 Gr, en az ise 130grmdır. Katlanabilir özelliği sayesinde rahat taşıma sunar. 40mm sürücüler ses deneyimini en üst noktaya taşır. Tiz, bas ve mid seslerinin tüm ayrıntısı ile duyulmasını sağlar. USB-C şarj kablosu mevcuttur. Kablolu ve kablosuz kullanım sağlar.

Kablosuz Kulaklıkların İç Özellikleri 

Kulak kapağı kapalı ve dönebilen kulaklıklardır. Kablosuz kulaklık türümüz kulak üstü kulaklıktır. LED göstergeleri mevcuttur. Uzaktan kontrol edilebilir açma/kapama komutları, ses kontrolleri  (çal/duraklat/parça atla seçenekleri) , sesli asistan şeklinde özellikleri mevcuttur.

Mikrofon özelliklerinde dahili mikrofon bulunur. Arka plan ses azaltma bulunur. Frekans aralığı 20Hz ve 20kHz aralığıdır. Bluetooth menzili 10m ye kadardır.

Ürünler orijinal ambalajları bulunduğu takdir de Türkiye Distribütörü tarafından garanti içermektedir.

Ürünleri incelemek için https://www.desibela.com/kablosuz-kulakliklar linkini tıklayarak sayfamızdaki kablosuz kulaklık çeşitlerini görüntüleyebilir ve size en uygun olan kulaklığı satın alabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x