Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

İşte Ozan Onur’a Saldırının Nedeni

30 Nisan 2014 Çarşamba, 16:58

Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, bugün, pazarcılık için kendisinden yer isteyen 25 yaşındaki Hasan Kandemir tarafından tabancayla bacağından vuruldu. Yaralanan Onur hastaneye kaldırılırken, kaçan Hasan Kandemir ise polis tarafından yakalandı.

İlkhaber Gazetesi’nin haberine göre Ozan Onur, bugün Sunullah Mahallesi’nde, kendisinden pazarcılık yapmak için yer isteyen Hasan Kandemir ile tartıştı.

Tartışma sırasında tabancasını çıkartan Hasan Kandemir, Onur’a ateş etti. Şüpheli kaçarak uzaklaşırken, sağ bacağına isabet eden üç kurşun ile yaralanan Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, ambulans ile Bandırma Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp tedaviye alındı.Polis, kaçan Hasan Kandemir’i kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı. Olayı öğrenen belediye çalışanları ve yakınları devlet hastanesi önüne gelerek Ozan Onur’un sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

OZAN ONUR’A SİLAHLI SALDIRI

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ise İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Balıkesir’e gittiğini, saldırıyı öğrenince toplantıdan çıkıp, Bandırma’ya hareket ettiğini belirterek, “Olayın neden meydana geldiğini ancak ilçeye varınca öğreneceğim” dedi.

CHP İlçe Başkanı Atilla Atakay, Ozan Onur’un sağ bacağına isabet eden kurşunların kemiği parçaladığını fakat hayati tehlikesinin olmadığını söyledi.Hasan Kandemir’in Manyas’tan Bandırma’ya CHP Manyas İlçe Başkanı İsfendiyar Ülker ile birlikte geldiği öğrenildi.Olayla ilgili soruşturmaya Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

İlkhaber Gazetesi

Ozan Onur’un Doktorlarından İlk Açıklama

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr