Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

İNTİHAR TİMİ İZLE


1106 kez izlendi, 06 Ekim 2016 Perşembe

İntihar Timi izle 12 Ağustos 2016’da vizyona girecek olan bir macera ve aksiyon filmi. Hayranlarının dört gözle beklediği filmimiz artık sizinle paylaşıyoruz. Çok kısa bir zamanda sitemize eklenen filmimizi full hd kalitede sitemizde izleyebileceksiniz. Filmimiz büyük bütçeler harcanmış ve senelerdir yapım aşamasında olan kalite dolu bir film olacağa benziyor. Filmimiz konusu ise şöyle; Amanda Waller tarafından […]

İntihar Timi izle 12 Ağustos 2016’da vizyona girecek olan bir macera ve aksiyon filmi.

Hayranlarının dört gözle beklediği filmimiz artık sizinle paylaşıyoruz. Çok kısa bir zamanda sitemize eklenen filmimizi full hd kalitede sitemizde izleyebileceksiniz. Filmimiz büyük bütçeler harcanmış ve senelerdir yapım aşamasında olan kalite dolu bir film olacağa benziyor. Filmimiz konusu ise şöyle; Amanda Waller tarafından oluşturulan gizli bir devlet kurumu olan ARGUS en azılı suçluları bir araya getirir “Suicide Squad” hepsinin hapis cezaları oldukça fazladır ancak devlet onların gizli olarak faydalı işlerde kullanılabileceğini düşünmektedir. Onları toplamalarının nedeni de aslında bu suçluları kullanmaktır. Devletin müdahale edemediği tehlikeleri işleri halletmeleri karşılığında hapis cezalarından kurtulacakları bir anlaşma imzalamaları hayatlarını değiştirecektir.

Yönetmen koltuğunda usta yönetmen David Ayer’in oturduüu İntihar timi 2016 full izle yapımı daha şimdiden 2016 senesinin en çok izlenen filmlerinden olacağı tahmin ediliyor. Filmimizin oyuncu kadrosunda ise Will Smith ,  Jared Leto ,  Margot Robbie ,  Joel Kinnaman ,  Viola Davis gibi yıldız isimler yer alıyor. Filmimiz en kısa sürede sizinle buluşacak.

130 dakika sürecek olan yapımımız yolu dört gözle beklenen senenin en iddialı filmlerinden. Bu filmi sitemizde en  full hd, 720p kalitede izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan JASON BOURNE 5 İZLE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr