İMAMOĞLU’NDAN SİYASETE “MEZUNİYET” MOLASI

19 Haziran 2019 Çarşamba, 09:52

Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran’a 5 gün kala hız kazanan seçim yarışına, ”mezuniyet molası” verdi. İmamoğlu, ortaokuldan mezun olan ortanca çocuğu Semih’in mezuniyet törenine katıldı. Törende duygusal anlar yaşayan Dilek İmamoğlu, göz yaşlarına hakim olamadı. Törende bir konuşma yapan 11’nci sınıf öğrencisi İdil Güneş Bayındır’ın sözlerini, ”İnanırsanız her şey çok güzel olacak” şeklinde bitirmesi, salondan büyük alkış aldı.

Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri için tüm hızıyla sürdürdüğü çalışmalara, küçük oğlu Semih’in mezuniyet töreni için kısa bir ara verdi. İmamoğlu, ortaokuldan mezun olan oğlu Semih’in okuduğu Başakşehir’deki özel okulda, eşi Dilek İmamoğlu ve büyük oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile buluştu. İmamoğlu Ailesi, daha sonra birlikte mezuniyet töreninin yapıldığı salona geçti. İmamoğlu Ailesi, salona alkışlar eşliğinde girdi.

Dilek İmamoğlu, oğlunun da aralarında bulunduğu mezun öğrencilerin gösterileri sırasında duygusal anlar yaşadı ve bir süre göz yaşı döktü. Törende bir konuşma yapan 11’nci sınıf öğrencisi İdil Güneş Bayındır’ın sözlerini, ”İnanırsanız her şey çok güzel olacak” şeklinde bitirmesi, salondan büyük alkış aldı. Törende kısa bir konuşma yapan İmamoğlu, oğlu ve arkadaşlarına başarılar diledi. İmamoğlu Ailesi, mezuniyet belgesi ve plaketi alan oğulları Semih ile birlikte sahnede poz verdi. İmamoğlu, diğer çocuklarla da ilgilenerek, anı fotoğrafı çektirdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA TİCARET ODASI KİRALIK İŞ YERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x