Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

İmam Hatip Lisesi’nde Kariyer Günleri

13 Mayıs 2014 Salı, 12:05

Bandırma Anadolu İmam Hatip Lisesi “Kariyer Söyleşi Günleri”nde Prof. Dr. Necdet Tosun öğrencilere altın öğütlerde bulundu.

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi, aynı zamanda Bandırma Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu olan Prof. Dr. Necdet Tosun  “Kariyer Söyleşi Günleri”nde konuk oldu.

Yıllar sonra mezun olduğu okulda öğrencilerle buluşmasından mutluluk duyduğunu belirten Prof. Dr. Necdet Tosun, eğitimde öğrencilerin kendilerine hedefler seçmesi ve bunları gerçekleştirmek için düzenli, planlı ve azimle çok çalışmaları gerektiğini önemle vurguladı. Kendisinin okulumuzda okuduğu yıllardaki anılarının hala canlı yaşadığını, döneminde arkadaşlarının yarış havası içinde çalıştıklarını belirterek; “sizler böyle güzel bir okulda okuduğunuz için çok şanslısınız, sizleri tebrik ediyorum, şimdi olsa yine bu okulda okumayı öğrenci olmayı tercih ederdim.” dedi.

Öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları cevaplayan Prof. Dr. Necdet Tosun’un söyleşisi, okul müdürü Üzeyir Demir tarafından teşekkür ve memnuniyetlerini ifade ettikleri konuşmasıyla sona erdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr