Bandırma Reklam Ajansı

İLK NOHUT HASADI BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN

14 Temmuz 2021 Çarşamba, 11:53
ilk nohut hasadi baskan tolga tosundan bandirma.com.tr
google news takip et mobil
Bandırma Belediyesi, kırsal kalkınmaya destek olmak amacıyla geçen yıl imzalanan protokolle, Doğa Mahallesi Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği’ne 1 yıllığına kiraya verdiği tarım arazisindeki nohut hasadına, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun katıldı.

Hasat sonrasında işçilerle sohbet eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, gerçekleşen proje ile ilgili yaptığı açıklamada: “Doğa Mahalle Muhtarımız Mustafa Pınar ile geçtiğimiz yıl imzalanan protokol kapsamında ilk etapta Belediye tarım arazilerimize nohut ve fasulye ekimi gerçekleştirdik. Anlaşmamıza göre Bandırma Belediyesi olarak toplam mahsulden 18 ton pay alacağız. Bugün gerçekleştirdiğimiz ilk hasadımızla birlikte toplanan ürünlerimizi daha sonra Sosyal Yardım Çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi olan ailelerimize ulaştıracağız. Ülkemizdeki tarımsal üretime katkı sağlamak için gerçekleştirdiğimiz projenin sonuç vermesi beni mutlu ediyor. Tarımsal üretim süreci önemli ve uzun bir süreç. Umuyorum ki bu alandaki çalışmalarımızı daha da büyüterek devam ettireceğiz. Ben bu projede katkısı ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan MÜSİAD BANDIRMA ŞUBESİNDEN 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ AÇIKLAMASI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x