Bandırma Reklam Ajansı

İktidar Balıkesir’i Unuttu

31 Aralık 2019 Salı, 09:47
google news takip et mobil

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, iktidarın Balıkesir’e söz verdiği yatırımları unuttuğun söyledi. Ahmet Akın, “Seçim öncesi verilen yatırım sözleri hep unutuldu. Doğal olarak Balıkesirli hemşehrilerim soruyor: Verilen sözler ne zaman tutulacak? İktidarın ne yazık ki öncelikleri farklı. Ne millet ne de Balıkesir! Varsa yoksa rant ve rantla beslenenler” dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP’nin Manyas ve Marmara ilçesi kongrelerine katıldığı hafta sonunda partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. Gönen’de de esnaf ziyaretinde bulunan Ahmet Akın’ın gündeminde iktidarın Balıkesir’e verdiği sözler vardı. “İktidar Balıkesir’i unuttu” diyen Ahmet Akın, seçim öncesi vatandaşın kapısını çalan iktidar temsilcilerinin artık vatandaşın yakınından bile geçmediğini ifade etti. Ahmet Akın, “Çarşı pazarda dolaşıyorum. Vatandaş iktidar temsilcilerini seçimden sonra göremediğini anlatıyor. ‘Derdimizi bir tek size anlatabiliyoruz, sorunlarımızı bir tek siz dinliyorsunuz. Kapımızı çalan bir iktidar vekili nedense yok. Ne sözler verildi tutan olmadı’ diye yakınıyorlar. Halka dokunmayan bir iktidardan verdiği sözleri tutmasını beklemek mümkün mü” diye konuştu.

CHP’li Akın iktidarın önceliğinin millet ya da millet için verilen sözler olmadığını ifade ederek şunları söyledi:

“Kasa boş! Ama rantçıların kasaları doluyor ve milletin paraları ile doluyor. Üreten insanlarımız alın terinin karşılığını alamadığı için üretmekten vazgeçiyor. Esnaf siftah yapmadan dükkanı kapatıyor, elektrik faturasını, dükkan kirasını ödeyemeyince esnaflıktan vazgeçiyor. Üreten insanlarımız günü bile kurtaramaz oldu. Hep zarar hep zarar!”

Ahmet Akın, İktidarın Balıkesir’e verdiği her sözü adım adım takip ettiklerini belirterek, tutulmayan sözleri millet adına takip etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x