Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘’İKİ BEKAR’’ TİYATRO OYUNU BANDIRMA’YA GELİYOR

Ünlü oyuncular Emre Kınay

Ünlü oyuncular Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın başrolde oynadığı;  Shanette ile Jack’in komik hikayesini anlatan “İki Bekar” tiyatro oyunu, Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR organizasyonu ile 17 Ocak 2018 Çarşamba akşamı saat 20.00 ‘da Barış Manço Kültür Merkezi’nde izleyicisi ile buluşuyor.

“Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Shanette ile Jack’in komik hikayesi… Shanette adım adım izliyor Jack’i. Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette’ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı… Vazgeçmeye hiç niyeti yok.’’

Emre Kınay Jack Fisher’ı; Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle Shanette Millburn’u canlandırıyor. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren Serdar Aslan besteledi.

Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajansı’nın organizasyonunda Bandırma’ya gelen oyuna  Uluslararası Final Üniversitesi, Final Okulları, Nutrition Art, Aksakallı Dedenin Çiftliği, Konak Kahve gibi markalar sponsor oluyor. Oyun ve organizasyon hakkında ajans başkanı Ali Gönen GÖNENDEN yaptığı açıklamada :’’ Uzun zamandır takip ettiğimiz bu başarılı oyunu Bandırmalılar ile buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz. Duyuru yapmamız ile birlikte çok yoğun bir talep oldu. Yaşadığımız şehirde sanata ve tiyatroya olan bu ilgiden çok memnunuz. Herkesin ilgisine ve desteğine teşekkür ederiz. Sanat ve eğlence dolu bir akşam bizleri bekliyor.’’ dedi.

1

3

nev bandırma