Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

Her Erkeğin Sahip Olması Gereken 3 Deri Mont Modeli

16 Temmuz 2018 Pazartesi, 14:04

Deri her zaman sevilen ve vazgeçilmez bir giyim materyalidir. Zahmetsiz şıklığın simgesi olan bir deri mont ise yıllarca muhafaza edilebilir bir demirbaş giysidir. İşte, her erkeğin sahip olması gereken 3 deri mont modeli:

Siyah Biker Ceket

Klasik motorcu tarzı deri mont size birden fazla mevsim boyunca hizmet eder. Bu stil, özellikle tüm zamanlara eşlik eden ve basit beyaz tişört ile denim pantolonların rahat görünümü ile en iyi sonucu veriyor.

Kahverengi Deri Mont

Otantik kahverengi ve soluk tonlardaki deri, bahar görünümlerine mükemmel bir katkı sağlar. Özellikle beyazlar, nötrler ve sıcak tonlarıyla tamamlayıcı olan estetik zenginleştirici görünümlü detaylar, bronz tonlarda derilerle zengin bir imaj yaratır.

Bomber Deri Mont

Bomber deri ceketlerin rahat boyutları, rahat, sade ama aynı zamanda renkli görünümlere ilham veren şekillerdedir. Yan cepler, fermuarlar ve derinin zarafeti ile dizayn edilen bu özel stili, rahat bir kullanım kolaylığı sağlayacak olan mükemmel Jean pantolonunuzla birleştirin.

Deri mont modellerinin bu 3 stili dışında birçok farklı modeli, en uygun fiyatlarla bir arada bulabileceğiniz https://www.cacharel.com.tr/deri-mont/ adresini ziyaret etmeniz önerilir. Harika modeller, farklı renk ve dokular, stilinize yeni bir görünüm kazandırabilir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x