HAZİRAN AYINDA FİYATLAR ARTACAK | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 20:41

HAZİRAN AYINDA FİYATLAR ARTACAK

HAZİRAN AYINDA FİYATLAR ARTACAK
Son Güncelleme :

09 Mayıs 2020 - 12:47

1.188
google haberler

Yapımı hızla devam eden Balıkesir’in gelişen yüzü Yeni Karesi Konutları’nın yaklaşık yüzde 70’inin satışı gerçekleşti. Kayalık zemine inşa edilmesi dolayısıyla yaşanan depremlerin ardından değeri her geçen gün artan konutlarda son kalan 2+1 ve 3+1 dairelerin satışı avantajlı fiyatlarla devam ediyor.

Balıkesir’in en büyük toplu konut projesi olma özelliğine sahip olan Yeni Karesi Konutları’nın; 505 dairelik 10 blok konut ve 1 blok ticari alandan oluşan 1.Etap çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Balıkesirlilerin uygun fiyatlara kaliteli konut sahibi olabilmesi amacı güdülerek Büyükşehir Belediyesi güvencesinde ve desteğinde faaliyet gösteren BALTOK, bankalarla kendisine özel yapılmış anlaşmalarla %0,79 faiz oranı ve 180 aya kadar vade imkânı sunuyor. 1.Etap konutlarının %70’e yakın bölümünün satış işlemleri tamamlanan Yeni Karesi Konutları’nda; 2+1 dairelerin 209 bin liradan başlayan 3+1 dairelerin ise 265 bin liradan başlayan fiyatlarla satışları devam ediyor.

HAZİRAN AYINDA FİYATLAR ARTACAK

Deprem gerçeği göz önüne alınarak kayalık sağlam zemin üzerine yapılan Yeni Karesi Konutları, Balıkesir’in gelişen yüzü olacak. Yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için de iyi bir avantaj olan Yeni Karesi Konutları’nda satışa başlandığı günden bu yana fiyat artışında bulunulmadı. Her geçen gün daha da değerlenen Yeni Karesi Konutları’nın fiyatlarında önümüzdeki Haziran ayında artış yapılacak.

OCAK AYI İTİBARİYLE
TAPU TESLİM İŞLEMLERİ BAŞLAYACAK

Blokların çatı imalatları, istinat duvarları, asansör kurulumları, dış cephe mantolamaları, PVC çerçevelerin ve camların montajları, cephe korkuluklarının montajı, yağmur suyu iniş borularının montajı işleri titizlikle yürütülüyor. Daire içi ince işlerin de hızlı bir şekilde devam ettiği konutlarda, inşaat işlerinin yaklaşık yüzde 70’i tamamlandı. 31 Temmuz 2021 anahtar teslim tarihli Yeni Karesi Konutları hızlı giden yapım aşaması dolayısıyla planlanan tarihten önce bitecek. Böylelikle Ocak ayından itibaren tapu teslim işlemlerine başlanabilecek.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x