Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hazal Fidancılık Ceviz Fidanı Satışı Başlıyor

Hazal Fidancılık Bandırma’da ceviz

Hazal Fidancılık Bandırma’da ceviz fidanı sektöründe başarıları ile göz dolduruyor.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan temmuz ayı göz aşıları aradan 20-25 gün geçmesine rağmen çok kısa bir sürede aşı yapılan ceviz fidanı gövdesinde sürgün (dal) vermeye başladı. Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Hazal Fidancılık sorumlusu Fuat Martin “Özenle yaptığımız aşıların bu kadar sürede meyvesini almak bizim için mutluluk verici. 1 yaşındaki açık köklü ceviz fidanları önümüzdeki sezona hazırlanırken, geçtiğimiz yıl aşısı yapılan 2 yaşındaki ceviz fidanlarımız satış için önümüzde kasım ayında söküm için son aşamaya geldiler. Sahil Yenice’de kendi tesisimizde ürettiğimiz fidanlarımızla hizmetinizdeyiz. Ürünlerimize www.cevizfidaniburada.com adresinden ulaşabilirsiniz” dedi.

Ceviz fidanı satışı üretimi kadar da emek ister. Çünkü 2 yıl boyunca özenle yetiştirilen ceviz fidanları doğru bir şekilde sökülmeli ekim için doğru bir şekilde paketlenlemelidir. Uzun yola gidecek ceviz fidanlarının köklerinin kurumaması için fidanların kökleri kumla kaplanmalıdır.

2000 yılından günümüze aşılı ceviz fidanı üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.En uygun ceviz fidanı fiyatları ile bahçe kurmanızı sağlayan Hazal Fidancılık ile mutlaka iletişim kurun.
nev bandırma