Hazal Fidancılık Ceviz Fidanı Satışı Başlıyor

27 Aralık 2017 Çarşamba, 08:56
google news takip et mobil

Hazal Fidancılık Bandırma’da ceviz fidanı sektöründe başarıları ile göz dolduruyor.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan temmuz ayı göz aşıları aradan 20-25 gün geçmesine rağmen çok kısa bir sürede aşı yapılan ceviz fidanı gövdesinde sürgün (dal) vermeye başladı. Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Hazal Fidancılık sorumlusu Fuat Martin “Özenle yaptığımız aşıların bu kadar sürede meyvesini almak bizim için mutluluk verici. 1 yaşındaki açık köklü ceviz fidanları önümüzdeki sezona hazırlanırken, geçtiğimiz yıl aşısı yapılan 2 yaşındaki ceviz fidanlarımız satış için önümüzde kasım ayında söküm için son aşamaya geldiler. Sahil Yenice’de kendi tesisimizde ürettiğimiz fidanlarımızla hizmetinizdeyiz. Ürünlerimize www.cevizfidaniburada.com adresinden ulaşabilirsiniz” dedi.

Ceviz fidanı satışı üretimi kadar da emek ister. Çünkü 2 yıl boyunca özenle yetiştirilen ceviz fidanları doğru bir şekilde sökülmeli ekim için doğru bir şekilde paketlenlemelidir. Uzun yola gidecek ceviz fidanlarının köklerinin kurumaması için fidanların kökleri kumla kaplanmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x