HAYATLARINI EKOL BAHÇE’DE BİRLEŞTİRDİLER

Rüya Gibi Düğün…

20 Temmuz 2020 Pazartesi, 14:13
esra bozkurt onur kutlu 4
google news takip et mobil

Bandirma.com.tr Genel Yayın Yönetmeni ve Kutlu Creative Kurucusu, merhum Aşçı Şükrü Kutlu’nun oğlu Aksa Jeneratör Yetkili Bayii Durul Kutlu’nun kardeşi Onur Kutlu geçtiğimiz hafta ortasında Gönen’den Bozkurt Ailesinin güzel kızları Esra Bozkurt ile Ekol Bahçe’de düzenlenen coşkulu bir düğün töreni ile Dünya evine girdi.

Genç çiftlerin düğün töreni geçtiğimiz hafta 15 Temmuz akşamı Livatya Ekol Bahçe Kır Düğün Salonu’nda gerçekleşti. İş, sanat, spor, siyaset dünyasının bir araya geldiği düğün töreninde ilk olarak saatler 20 sularını gösterdiğinde günbatımı eşliğinde Ekol Bahçe’nin İstanbul Boğazı ambiansındaki balkonundaki nikah töreninde çiftler coşkulu bir katılım ile “EVET” dediler.

Organizasyonun kusursuz olduğu törende 21’den itibaren katılımcıların kır bahçesine gelmesi ile birlikte düğün ile cemiyet devam etti. Sosyal mesafenin açık havada korunarak gerçekleştiği pandemi sonrası geniş katılımlı ilk düğünlerden olan cemiyet misafirlerden de tam not aldı.

Düğün törenine Esra ile Onur çifti dansları ile damga vururken etkinlik boyunca DJ eşliğinde çalan güncel dans şarkıları ile misafirler stres dolu geçen bir kışın ardından sıcak yaz gecelerinde gönüllerince eğlendiler.

Törene 15 Temmuz Demokrasi Bayramı sebebi ile programlarından dolayı katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun mesajlarını iletti. Düğün salonu Bandırma bölge şirketlerinden gelen çiçeklerle de doldu taştı.

esra bozkurt onur kutlu

esra bozkurt onur kutlu

Bir önceki yazımız olan BÜYÜKŞEHİR'DEN "KOCA ÇINARLARA" MORAL başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x