Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Havutça’dan 30 Ağustos Mesajı

29 Ağustos 2014 Cuma, 09:21

CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada Türk Cumhuriyeti’nin doğuşunu müjdeleyen zaferin halkın ordusu ile beraber vatanına sahip çıkmasıyla alındığını ifade etti. Havutça, “Cumhuriyet’e sonsuza dek sahip çıkacağına inandığım halkımın, kahramanlarımızın kanlarıyla eşi görülmemiş bir destan yazdığını asla unutmayacaktır” dedi.

Havutça’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı şöyle:

Büyük Komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Türk Ulusu’nun ordusuyla birlikte varoluş mücadelesinin en önemli zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer’ini gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Ulusumuzun, demokratik, laik ve tam bağımsız Türk Cumhuriyeti’nin doğuşunu müjdeleyen bu zafer emperyalizm karşısında, dil, din, etnik köken ayrımı olmaksızın tüm halkımızın bir araya gelip bütünleşerek ordusu ile beraber vatanına sahip çıkmasıyla alınmış bir zaferdir.

Cumhuriyet’e sonsuza dek sahip çıkacağına inandığım halkımın, kahramanlarımızın kanlarıyla eşi görülmemiş bir destan yazdığını asla unutmayacaktır. Bu bilinçle, Misak-ı Milli sınırlarıyla çizilmiş vatan topraklarında beraber yaşamak, demokratik, özgür, huzur ve barış içinde bir toplum olmak arzumuz aynı zamanda canlarını vatan toprakları için kahramanca feda eden kahramanlarımıza minnet borcumuzdur.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Atatürk ve O’nun silah arkadaşlarını minnetle, şükranla anıyor, şehitlerimize rahmet diliyor, tarihin her döneminde canı ve kanı pahasına eşi görülmemiş kahramanlık destanları yazan Silahlı Kuvvetlerimizin Zafer Bayramını onurla, gururla, coşkuyla kutluyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr